Pokalno prvenstvo 2.krog brez vidnejših uvrstitev naših članov

V soboto, 2.6. se je v bowling centru Gladiator odvijalo državno pokalno tekmovanje. Klubske barve sta zastopala Silvija pri dekletih in Dejan pri moških.

Tako Silvija kot Dejan sta napadala finale iz ozadja, vendar igra nikakor ni stekla in na koncu sta oba ostala praznih rok. Silviji je za finalni nastop zmanjkalo 117 kegljev, Dejanu pa samo 28 kegljev, vendar sta se na koncu oba strinjala, da sta opravila dober trening za naslednja tekmovanja, ki še pridejo na vrsto.

Zmagovalka Pokalnega prvenstva je postala Alja Bergauer (BK Strike), med moškimi pa Tim Cerkvenik Muzafirović (BK Feniks). S tem naslovom sta si priigrala pravico nastopa na svetovnem pokalnem prvenstvu v Las Vegasu, ki bo potekalo letos v Novembru.

Čestitke obema in veliko podrtih kegljev!