Državna tekmovanja so se pričela

4.9.2021 so se pričela državna tekmovanja z mladinsko ligo v Ljubljanskem BK300. Klubske barve je odlično zastopal Dimi in končal na 3.mestu s povprečjem 167,67 podrtih kegljev. Taja še ni nastopala saj še vedno okreva po operaciji kolena.

14.9.2021 so se na steze vrnili naši Seniorji, ki so se odpravili na tekmovanje v Mariborski Strike. Barve kluba so tokrat zastopali kapetan Andrej Čapelja, Boris Nadižar in Marjan Štampohar. Ekipno so fantje končali na 3.mestu s povprečjem 172,94 podrtih kegljev, najboljši med našo trojico je bil Boris s povprečjem 180,17 podrtih kegljev.

25.9.2021 pa so se je na steze vrnila še članska ekipa, ki se je odpravila v Ljubljanski BK300. Barve kluba so zastopali Tanja Rozman, Boris Nadižar, Tomaž Stare in Dejan Gantar. Rezultati vseh ekip so bili podpovprečni, ampak za začetek nove sezone verjetno pričakovano saj je korona virus oklestil, kar nekaj treninga. Ponovno je bil najboljši Boris, ki je končal posamezno na 1.mestu, sledila sta Dejan na 4. in Tomaž na 5.mestu. Tanja je dodala svoj maksimum in pomagala ekipi do zmage v 1.kolu 2.slovenske bowling lige.