BK Kranj se seli v 1.slovensko ligo

Z nedeljskim 8.kolom se je zaključila sezona bowlinga. BK Kranj je z nekolikšno slabšo predstavo v zadnjem kolu, vendar še vedno dovolj dobro za končno 2.mesto. Člani so s tem potrdil skupno 1. mesto v 2.slovenski bowling ligi, kar jih pelje v 1.ligo v sezoni 2022/2023.

Čestitke vsem članom ekipe za prikazane in odigrane odlične igre preko celotne sezone. Člani ki so nastopali v letošnji sezoni: Tanja Rozman, Boris Nadižar, Andrej Čapelja, Tomaž Stare, Gregor Zimic, Matej Demšar in kapetan Dejan Gantar!

Člani so tudi v razvrstitvi MVP dosegli odlične uvrstitve in sicer je Dejan zasedel 1.mesto, Tomaž 4.mesto, Gregor 6.mesto, Andrej 7.mesto. Ostali so uvrščeni nižje na lestvici saj so odigrali samo kakšno kolo, ko je bilo potrebno nadomestiti katerega od stalnih članov.

Skupna lestvica 2021/2022