Aleks v tretjem poizkusu do državnega naslova

Planet Tuš Kranj je v soboto, dne 26. 1., gostil državno prvenstvo mladih iz celotne Slovenije. Mladinci so nastopili v dveh kategorijah in sicer do 15 let in absolutno do 21 let. Mladinke so nastopile v kategoriji absolutno do 21 let.

Bowling klub Kranj je na tekmovanje prijavil tri mlade igralce, Dimija in Aleksa v kategoriji do 15 let ter Tajo v kategoriji mladink do 21 let.

In prav vsi omenjeni so se vrnili domov z dvema medaljama in enim pokalom.

Novopečeni državni prvak v kategoriji do 15 let, Aleks Slipac, je z borbeno in samozavestno igro predvsem v polfinalu ter finalu poskrbel, da je naslov zopet ostal v Kranju, lanski prvak Dimi je tekmo končal na tretjem mestu.

Med mladinkami je v svoji igri uživala naša Taja, ki je na koncu zasedla odlično tretje mesto, za kaj več, sta bili Alja in Eva praktično premočni.

Mentor Gorazd je zelo ponosen na svoje tri varovance, njihovi odlični nastopi pa se kažejo tudi v 3. državni ligi, v kateri poleg zgoraj omenjenih nastopata še Tian in Boris.

Morda še to, Aleks je v svojem tretjem nastopu na Državnem prvenstvu mladih že prišel do naslova.

Čestitke klubskemu podmladku ter njihovim navijačem za bučno navijanje.